Ako sa orientovať v produktoch Daylong?

graphical divider

Daylong ponúka vysokokvalitné dermatologicky testované produkty slnečnej ochrany pre všetky fototypy kože a do prostredia s rôznou intenzitou slnečného žiarenia. Tešia sa dôvere užívateľov, lekárov a lekárnikov, keďže fotostabilné UV filtre poskytujú vysoko účinnú UVA a UVB ochranu.

Fotoprotektívne lóciá Daylong sú extrémne odolné voči vode, odolné voči potu, nekomedogénne a poskytujú dlhotrvajúcu ochranu pred slnkom. Okrem toho ich koža veľmi dobre znáša. Ľahko sa roztierajú, rýchlo sa vstrebávajú a na koži nezanechávajú lepkavý pocit.

A ako sa v produktoch orientovať? Daylong vytvoril veľmi jednoduchú a zrozumiteľnú orientáciu podľa farebného odtieňa obalov.

  1. Azúrová farba zahŕňa produkty slnečnej ochrany pri športe
  2. Žltá je určená na ochranu detí
  3. Oranžová pre normálnu a suchú kožu
  4. Tyrkysová pre mastnú a veľmi citlivú kožu so sklonom k slnečnej alergii
  5. Tmavomodrou sa označuje výrobok po pobyte na slnku
  1. Slnečná ochrana pri športe 

Koža športovcov potrebuje viac starostlivosti ako by ste čakali. Športovec sa v lete vyskytuje na slnku oveľa viac ako bežný človek, pretože trávi denne veľa času tréningom alebo na súťažiach. Pri športovom zaťažení si často ani nemá čas uvedomiť, akej intenzite slnečného žiarenia je vystavený, čo môže ľahko viesť k spáleniu kože. Z tohto dôvodu potrebuje tú najlepšiu slnečnú ochranu, ktorá je špeciálne určená pre športovcov.

Tieto predpoklady najlepšie spĺňa Daylong Sport SPF 50+

Tento extra ľahký hydrogél-krémje určený špeciálne pre športovcov a vyznačuje sa vysokou odolnosťou voči vode a potu. Nepáli v očiach a technológia rýchlej absorpcie umožňuje okamžite začať športové aktivity.

  • Slnečná ochrana pre deti

Koža dieťaťa je obzvlášť citlivá a preto vyžaduje špeciálnu ochranu. Navyše nie je zvyknutá na slnko a riziko poškodenia kože v dôsledku UV žiarenia je vysoké. Preto práve u detí má obrovský význam dôsledné používanie prostriedkov slnečnej ochrany a  predchádzanie spáleniu kože.

Pre deti od 1 roku je vhodný Daylong Kids SPF 30, ktorý chráni a ošetruje a Daylong Kids SPF 50+ s dávkovačom a dávkovacou tabuľkou. Ide o lipozomálne lóciá, ktoré ošetrujú detskú kožu s dexpanthenolom, glycerínom, Aloe vera a vitamínom E.   

Používanie týchto výrobkov zároveň kombinujte s pobytom v tieni a vhodným oblečením. Deti by mali dodržiavať tieto štyri zásady: klobúčik, tričko, nohavice a  vysoký ochranný faktor.

  • Slnečná ochrana pre normálnu a suchú kožu 

Daylong Ultra SPF 25 lipozomálne lócio s obsahom Aloe vera a vitamínu E poskytuje strednú ochranu

Daylong Protect & Care SPF 30lipozomálne lócio s obsahom Aloe vera a vitamínu E poskytuje vysokú ochranu

Daylong Extreme SPF 50+ -lipozomálne lócio s obsahom Aloe vera a vitamínu E poskytuje veľmi vysokú ochranu pre kožu citlivú na slnko a pri extrémnej expozícii UV žiareniu (napr. vysokohorské prostredie a trópy)

  • Slnečná ochrana pre kožu veľmi citlivú na slnko a mastnú kožu

Extra ľahké textúry zanechávajú na koži zamatový pocit. Vysoká znášanlivosť aj pre kožu so sklonom k slnečnej alergii. Bez tukov a emulgátorov.

Daylong Sensitive SPF 30 spray -gél-fluid sa rýchlo vstrebáva a poskytuje zmatňujúci účinok. Sprejová forma uľahčuje aplikáciu na ťažko dosiahnuteľné alebo ochlpené časti tela. Vhodný pri športových aktivitách.
Daylong Sensitive SPF 30 gél-krém, Daylong Sensitive SPF 50+ gél-krém –ľahké gél-krémy sa rýchlo vstrebávajú a poskytujú zmatňujúci účinok.

Daylong Sensitive Face SPF 50+ fluid – každodenná slnečná ochrana tváre. Ultra ľahká textúra sa okamžite vstrebáva a reguluje tvorbu kožného mazu čím dlhodobo zmatňuje kožu.

  • Po pobyte na slnku

Ani keď sa vraciate z pláže na hotel, nie je starostlivosť o vašu kožu ešte ukončená. Venujte dôkladnú pozornosť jej regenerácii.

Tú v plnej miere poskytuje Daylong After sun Repairregeneračné lócio obsahuje enzým na opravu DNA, ktorý je zapuzdrený  v lipozómoch. Poskytuje upokojujúci pocit na koži.