Držíme s vami krok

graphical divider

Vysokohorská turistika, dovolenka v trópoch, akýkoľvek druh činností spojených s dlhším pobytom na slnku je veľkou výzvou pre vašu kožu, ktorá potrebuje o to dôslednejšiu ochranu. Túto úlohu donedávna splňovalo malé (50 ml) praktické balenie Daylong Extreme SPF 50+. Išlo o lipozomálne lócio („opaľovacie mlieko“) s veľmi vysokým ochranným faktorom SPF 50+ určeného predovšetkým pre mimoriadne citlivú kožu. Kvality tohto produktu po najnovšom preberá novinka – Daylong Sport SPF 50+, rovnako v malom 50 ml balení.

Keď sa oranžová zmení na azúrovú

Vylepšený Daylong Sport SPF 50+ z azúrového radu produktov slnečnej ochrany s vami ešte lepšie udrží krok. Či už nachádzate potešenie v rozmanitých športoch alebo len radi aktívne trávite čas na čerstvom vzduchu, vaša koža si žiada zodpovedajúcu pozornosť. Daylong Sport SPF 50+ je vhodný na použitie pri všetkých typoch športových aktivít a poskytne vám širokospektrálnu ochranu pred UVA a UVB žiarením. Je extrémne odolný voči vode a jeho veľkou prednosťou je i to, že neštípe v očiach.

Rovnako ako Daylong Extreme SPF 50+ aj Daylong Sport SPF 50+ možno dostať v lekárni v praktickom 50 ml balení za porovnateľnú cenu.    

Objavte viac z ponuky našich produktov Daylong.